Diane Farr - životopis

27. února 2010 v 20:04 | Ramka |  Diane Farr
Jméno: Diane Farr
Datum narození: 7.9. 1969
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Znamení: Panna
Manžel: Seung Yong Chung (od 24. června 2006)
Děti: Beckett Mancuso, Sawyer, Coco

Jednou učila herectví ve vězení s nejvyšší ostrahou.
Je napůl Irka a napůl Italka.
Ve 12 letech byla modelkou.

Když si vybírala obor studia na newyorské Stony Brook University, navštěvovala několik divadelních kurzů. Poté se ucházela o dramatické stipendium na Loughborough University v Anglii. Přijali ji a studovala tam obor klasické divadlo.
Promovala s titulem B.A. (bachelor of art - bakalář umění) na dvou univerzitách.
Kromě herectví je i nadějnou spisovatelkou. Její první kniha "The Girl Code: The Secret Language of Single Women (On Dating, Sex, Shopping and Honor Among Girlfriends)" vyšla na Valentýna v roce 2001. Psala i do časopisů Jane, Esquire, Glamour a Self a je pravidelnou měsíční přispěvatelkou do Cosmopolitanu, Somy a Gearu. V současnosti pracuje na druhé knize.
Po rozchodu se svým snoubencem Diane a její kamarádka, umělkyně Laura Bailey, založily firmu na blahopřání s názvem Other Announcements.
Je producentkou a uměleckou poradkyní dokumentu stanice HBO Childern of God: Lost and Found z roku 2007 o kultu "božích dětí". Pořad zkoumá životy několika dětí, které utekly z kultu a bez peněz, vzdělání nebo podpory rodiny byly přivedeny do běžné společnosti.
Během prvního ročníku na Stony Brook University byla zvolena Miss New York. V té době jí bylo 19 let a byla vůbec nejmladší držitelkou tohoto titulu.
Po době mimo její domov v Los Angeles a kvůli fyzickým nárokům při hraní newyorské hasičky ráda opustila seriál Rescue Me, aby mohla natáčet Vražedná čísla.
16. března 2007 se jí v Los Angeles narodil syn Beckett Mancuso Chung.
Je dobrou kamarádkou herečky Pauley Perrette z NCIS Námořní vyšetřovací služby (Abby Scuito).
Byla jmenována velvyslankyní nadace pro hledání nášlapných min v Africe. Patrony této nadace jsou například Nelson Mandela, Sir Richard Branson, Queen Noor nebo Brad Pitt.
Výročí svatby má ve stejný den jako další herec z Numb3rs Dylan Bruno (Colby Granger).
Podle serveru TVGuide.com neobnovila svou smlouvu a po 4. sérii Vražedná čísla opouští. Její poslední epizoda byla na CBS odvysílána 18. května 2008.
22. dubna 2008 oznámila, že čeká dvojčata a v květnu ji vyfotili, jak se hraje se synem oblečená v tričku s nápisem "je to holka", takže její dvojčátka budou nejspíš holčičky. Tato informace ale není potvrzená.
Diane má bratra Billyho, který je herec a režisér a žije v Los Angeles.

Zdroj: imdb.com a wikipedia
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama